pomoc

Instrukcja obsługi strony internetowej "Wodociągi Niepołomice"

Przeglądanie:
Po lewej stronie witryny znajduje sie menu przedmiotowe, czyli wykaz grup tematycznych, w które są zestawione informacje publiczne. Dostęp do treści poszczególnych pozycji z menu uzyskać można poprzez jedno kliknięcie lewym przyciskiem myszy w daną pozycję menu.

Pobieranie plików:
Ewentualne załączniki występujące na poszczególnych podstronach można zawsze pobrać klikając na ikonkę przedstawiającą symbol formatu (np. ikonka obrazu z napisam: "plik JPG" prawym przyciskiem myszy i wybierając z menu podręcznego polecenie "zapisz element docelowy jako". Następnie należy wskazać miejsce zapisu pliku na lokalnym komputerze.

Wyszukiwanie:
W górnej części strony zawsze dostępna jest wyszukiwarka treści. Za jej pomocą możliwe jest szybsze odnalezienie wybranych informacji. Wystarczy wpisać szukane słowo w pole "szukana fraza", i kkliknąc znajdujący się po prawej stronie przycisk "szukaj". System wyświetli podstrony z szukanym tekstem. Jako wynik wyszukiwania użytkownik otrzymuje slite podstron zawierających poszukiwane słowo.

Drukowanie treści:
Możliwe jest także wydrukowanie aktualnie wyświetlanej podstrony, wystarczy kliknąć na znajdujący się zawsze pod tekstem przycisk "drukuj" oznaczony ikonką drukarki. Następnie standardowo zostanie wyświetlone okno: "Drukuj" z ustawieniami drukarki.

     
x
Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.Więcej informacji. Akceptuje
Copyright Wodociągi Niepołomice Sp. z o.o.
Polityka prywatności
design:. Aklo WEB