Opis projektu PROW 2014-2020

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestuje w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu poprawę warunków życia mieszkańców miejscowości Wola Batorska współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich  z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: budowa 0,016 km sieci wodociągowej oraz 6,4 km sieci kanalizacyjnej.

 

Spółka „Wodociągi Niepołomice” realizuje projekt pn. „Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w miejscowości Wola Batorska, gmina Niepołomice”. Celem operacji jest rozwój sieci kanalizacyjnej i wodociągowej na obszarach wiejskich miejscowości Wola Batorska gminy Niepołomice. Zakres projektu obejmuje budowę 0,016 km sieci wodociągowej oraz 6,4 km kanalizacji sanitarnej. Umożliwi to przyłączenie 66 budynków do sieci kanalizacyjnej. Realizowana przez Spółkę operacja jest typu „Gospodarka wodno-ściekowa” w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich”.

 

     
x
Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.Więcej informacji. Akceptuje
Copyright Wodociągi Niepołomice Sp. z o.o.
Polityka prywatności
design:. Aklo WEB